ustresim

AYGÜLLER ELEKTRİK SEKTÖRDE 20 YILI AŞAN İŞ TECRÜBESİYLE.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet; çok çeşitli ürün pörtföyü ve güleryüzlü çalışma prensibimiz ile çözüm ortağı olmayı vaad ediyoruz.

 

HAKKIMIZDA

2012 Yılında kurulan Aygüller Elk. ve Elek. San. Tic. Ltd. Şti. elektrik sektöründeki 20 yıla yakın iş tecrübesiyle müşterilerine yüksek standartlarda hizmet sağlamayı ilke edinmiştir.

Şirketimiz alçak, orta ve yüksek gerilim tüm elektrik ve elektronik malzeme ihtiyaçlarınızın temini hakkında destek verebilecek uzman satış personeline sahiptir. Ayrıca tüm makinelerin yedek parça ve özel numune takibinde de müşterilerine destek vermektedir.

 

VİZYONUMUZ

Aygüller Elektrik olarak müşterilerimize kaliteli,hızlı,güvenilir ve ekonomik hizmet sağlamak , müşteri memnuniyetini sürdürebilir bir süreç haline getirebilmek için yarın için bugün çalışmak ve geleceğe dair bir umut olabilmek için çalışmaktayız.

 

MİSYONUMUZ

Aygüller Elektrik olarak yüksek orta ve alçak gerilim şalt ve akım malzemelerinde en iyi fiyat en iyi hizmet en önemliside kaliteli ürünleri uygun fiyata tedarik ederek hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilerimize çözüm ulaştırmak ana amaçlarımızdandır.

Küçük orta veya büyük işletme ayırt etmeksizin müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.Mutlu müşteri hızlı hizmet anlayışıyla mega sanayi kuruluşları hastane  kompleksleri, eğitim kampüsleri, akıllı sistemli toplu konutlara yorulmadan hizmet vermeyi görev olarak kabul etmekteyiz.